Złomowanie pojazdów, aut oraz samochodów


Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Na czym polega usługa złomowania pojazdu?

Złomowanie pojazdów nazywane również kasacją to proces, który polega na oddaniu pojazdu firmie posiadającej stosowne uprawnienia. Firma pomaga w załatwieniu formalności, a następnie wykonuje złomowanie. Pierwszym krokiem jest pozyskanie części nadających się jeszcze do eksploatacji, a drugim poddanie pozostałych elementów miażdzeniu w specjalnej prasie. Części są poddawane utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przebieg tego procesu reguluje ustawa o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Firmy, które posiadają stosowne uprawnienia są określane mianem legalnych stacji demontażu. Taką właśnie firmą jesteśmy! Oddając nam swój pojazd masz pewność, że cały proces odbędzie się zgodnie z przepisami.

Złomowanie samochodów: jak przygotować pojazd do złomowania

Jakie pojazdy złomujemy?

Istnieje wiele sytuacji, w których złomowanie aut okazuje się najlepszą opcją. Żywot każdego pojazdu mechanicznego wcześniej czy później dobiega końca. Czasem jest to wynik wieloletniej eksploatacji, a czasem wynik wypadku lub sytuacji losowych. Jeśli jednak pojazd nie nadaje się do dalszej eksploatacji lub niezbędne naprawy są całkowicie nieopłacalne, wówczas możesz powierzyć nam samochód do kasacji. Przyjmujemy auta w różnym stanie: powypadkowe, po zalaniu, po pożarze, skorodowane, niesprawne. W końcu każdy samochód nienadający się do eksploatacji musi zostać poddany utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przyjmujemy również pojazdy o różnych gabarytach, zarówno auta osobowe, dostawcze, jak i pojazdy o masie powyżej 3,5 tony.

Jak wygląda złomowanie pojazdów krok po kroku?

Wiele osób obawia się, że złomowanie samochodów to proces czasochłonny i skomplikowany. Nic bardzie mylnego. Nasza stacja demontażu dokłada wszelkich starań, aby pokazać Klientom, że cała ta procedura może być naprawdę szybka i wygodna z perspektywy klienta. Właściciel pojazdu musi mieć przy sobie jedynie dowód osobisty lub inny dokument tożsamości, a także dowód rejestracyjny, kartę pojazdu lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzający dane z dowodu rejestracyjnego. Jeśli firma uzna, że niektóre z części nadają się do dalszej eksploatacji, wówczas auto zostanie wycenione i sporządzona zostanie umowa kupna-sprzedaży. W stacji demontażu sporządzony zostanie także dokument poświadczający zezłomowanie pojazdu. Dokument ten składa się z trzech egzemplarzy. Jeden otrzymuje klient, drugi zostaje w stacji demontażu, w trzeci trafia do wydziału komunikacji i jest podstawą do wyrejestrowania pojazdu. Wszystkie formalności można załatwić w kwadrans!

Jakie korzyści oferuje współpraca z naszą firmą?

Jesteśmy profesjonalną i legalną stacją demontażu, która oferuje swoim klientom złomowanie pojazdów bez zbędnych formalności, szybko i wygodnie. Do potrzeb każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, ponieważ zależy nam, aby cała procedura przebiegała w przyjaznej atmosferze i nie nastręczała niepotrzebnego stresu. Jeśli Twój samochód jest niesprawny, formalności możemy załatwić we wskazanym miejscu, a pojazd zabierzemy lawetą. Jako legalna stacja demontażu cieszymy się pozytywnymi opiniami ze strony klientów, którzy mieli już okazję skorzystać z naszych usług. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane ze złomowaniem pojazdu w naszej stacji, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi na wszystkie pytania.