Pomoc drogowa – Auto pomoc

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będą potrzebować pomocy drogowej. Incydenty drogowe, usterki, awarie i wszystkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najbardziej niewygodnym momencie. W takiej sytuacji warto mieć dane kontaktowe w zakresie pomocy przy drodze, która pojawi się szybko na miejscu, aby zapewnić odpowiednie wsparcie. Oto jesteśmy!

Profesjonalna pomoc przydrożna w Śląsku – Witaj!

Od dłuższego czasu świadczymy usługi pomocy przy drodze, więc kiedy dzwonisz do nas w krytycznej sytuacji, możesz być pewien, że dzwonisz do profesjonalistów, na których możesz polegać – niezależnie od tego, czy chodzi o uszkodzenie kół, awaria silnika, czy jakakolwiek inna wada. Jesteśmy gotowi pomóc o każdej porze dnia i nocy!

Roadside assistance

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

– Charakteryzujemy się szybkim czasem reakcji na aplikacje.
– Mamy nowoczesną i stale aktualizowaną flotę pojazdów.
– Ceny, które oferujemy, są niezwykle konkurencyjne.

Pracownik będzie gotowy i chętny do pomocy, z indywidualnym nastawieniem i uśmiechem na jego twarzy – aby ta trudna sytuacja była jak najbardziej bezstresowa. Wyróżniamy się również wysokiej klasy sprzętem, którego używamy przy zapewnianiu pomocy drogowej.

Kto może skorzystać z pomocy drogowej?

Zasadniczo każdy kierowca, który jest zaskoczony awarią pojazdu na trasie. Co ważne, nasza oferta jest adresowana nie tylko do właścicieli samochodów pasażerskich, ale także samochodów dostawczych. Warto zauważyć, że jeśli holowanie samochodu nie jest konieczne – nie robimy tego, ale jeśli to możliwe, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby naprawić usterkę na miejscu i jak najszybciej pomóc osobie w kłopotach drogowych. Niemniej jednak – jeśli nie ma lepszej alternatywy, oczywiście nasza pomoc przydrożna holuje pojazd do miejsca wskazanego przez kierowcę.

Zapewniamy również pomoc przy drodze dla samochodów wypadkowych. Zachęcamy do do nas zadzwonić – wydaje się, że pomożemy ci w trudnej sytuacji na drodze.