Pomoc drogowa – Auto pomoc

Nikt nie może przewidzieć, kiedy będzie potrzebować pomocy na drodze. Zdarzenia drogowe, usterki, awarie i wszelkie inne komplikacje zwykle zdarzają się w najmniej wygodnym momencie. Warto w takiej sytuacji mieć pod ręką dane kontaktowe do pomocy drogowej, która pojawi się szybko na miejscu, by udzielić odpowiedniego wsparcia. Oto jesteśmy!

Fachowa pomoc drogowa na terenie Śląska – zapraszamy!

Świadczymy usługi pomocy drogowej już od dawna, stąd wybierając numer do nas w krytycznej sytuacji można mieć pewność, iż dzwoni się po fachowców na jakich można polegać – bez względu na to czy chodzi o uszkodzenie koła, awarię silnika czy jeszcze inną usterką. Jesteśmy gotowi do pomocy o każdej porze dnia czy nocy!

Pomoc drogowa

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

– charakteryzuje nas szybki czas reakcji na zgłoszenia.
– posiadamy nowoczesną i cały czas aktualizowaną flotę pojazdów.
– oferowane przez nas ceny są niezwykle konkurencyjne.

Na miejscu pojawi się pracownik gotowy i chętny do pomocy, z indywidualnym nastawieniem i uśmiechem na twarzy – po to, aby ta trudna sytuacja stała się możliwie jak najmniej stresująca. Wyróżnia nas również wysokiej klasy sprzęt, z jakiego korzystamy podczas udzielania pomocy drogowej.

Kto może skorzystać z pomocy drogowej?

W zasadzie każdy kierowca, którego na trasie zaskoczy awaria pojazdu. Co ważne, nasza oferta jest kierowana nie tylko do właścicieli pojazdów osobowych, ale też dostawczych. Warto dodać, że jeśli holowanie samochodu nie jest konieczne – nie wykonujemy tego, ale jeśli tylko to możliwe robimy wszystko, co w naszej mocy, aby naprawić usterkę na miejscu i jak najszybciej pomóc osobie znajdującej się w drogowej opresji. Niemniej jednak – jeśli w istocie nie będzie lepszej alternatywy, oczywiście nasza pomoc drogowa zajmie się odholowaniem pojazdu we wskazane przez kierowcę miejsce.

Świadczymy również pomoc drogową dla samochodów powypadkowych. Zachęcamy do zadzwonienia właśnie po nas – pojawimy się, by pomóc Państwu w trudnej sytuacji na drodze.