Transport pojazdów

Droga i nieprzewidywalność są niczym synonimy. Nikt bowiem nie jest w stanie przewidzieć sytuacji drogowych, które postawią go przed koniecznością lawetowania. Czasem jest to stłuczka, czasem uszkodzenie koła, bądź inne zdarzenie – jednak bez względu na okoliczności, jeśli potrzebny jest transport pojazdów – warto mieć numer do nas pod ręką!

Usługi lawetą na terenie Śląska i całej Polski – zapraszamy!

Posiadamy bogate doświadczenie w holowaniu pojazdów wszelkiej maści, dlatego jesteśmy przekonani, iż nie zawiodą się Państwo na naszych usługach. Profesjonalna pomoc drogowa, jaką zapewniamy już wiele osób uratowała z opresji – wierzymy, że jeśli Państwo również będą potrzebować takiego wsparcia podczas nieprzewidzianych sytuacji na drodze, również będziemy mogli się wykazać.

To, co wyróżnia naszą ofertę od konkurencyjnych to:

szybki czas reakcji na zgłoszenie
atrakcyjne ceny
profesjonalna obsługa lawety

Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonego i w pełni sprawnego sprzętu, dzięki czemu nie tylko jesteśmy w stanie pojawić się we wskazanym miejscu w bardzo krótkim czasie, ale też już będąc tam realizujemy fachowo i profesjonalnie usługi lawetą. Mamy świadomość, że wszelka sytuacja drogowa wymagająca holowania może być bardzo stresująca – jesteśmy po to, by mimo wszystko sprawić, aby była pozbawiona dodatkowych problemów. Nie pozwolimy na siebie długo czekać, wiemy, iż każda sekunda się liczy!

Transport pojazdów

Nasza auto pomoc zawsze staje na wysokości zadania!

Oprócz wyspecjalizowanego sprzętu i doświadczenia pragniemy także podkreślić wysokie kompetencje wszystkich pracowników naszej firmy. To wyszkolona załoga o ludzkim podejściu. Nasza pomoc nie kończy się na lawetowaniu samochodu we wskazane miejsce. Jeśli jest taka potrzeba udzielamy dodatkowego wsparcia.

Zachęcamy zatem do zapisania sobie numeru kontaktowego do naszego biura, by w razie potrzeby wiedzieć, gdzie zadzwonić po fachową i profesjonalną pomoc. Dajemy słowo, że nie zawiedziemy Państwa w tak stresującej sytuacji, ale uczynimy wszystko by była możliwie jak najbardziej znośna.

– holowanie aut powypadkowych
– holowanie aut uszkodzonych
– holowanie aut niesprawnych
– holowanie wszelkich  aut nie nadających się do samodzielnej jazdy
– holowanie aut po wszelkich awariach
– transport samochodów osobowych
– transport samochodów dostawczych
– transport samochodów powypadkowych
– transport samochodów uszkodzonych
– transport motocykli