Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zwierzyniec

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, jaki bazuje na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego pojedynczych podzespołów. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu wraz z wszelkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego kasacją. Warto złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub ewentualnie jego renowacja jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest również postulowane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji części pojazdu do odpowiednich złomowisk oraz zdobycia z niego surowców wtórnych. Proces kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, dokumentów oraz tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem oraz wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zwierzyniec

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również transport pojazdu oraz wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, zapewniamy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się własnego pojazdu w bezproblemowy sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.