Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zwaków

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie samochodów to proces, który bazuje na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego poszczególnych podzespołów. Kasacja pojazdów to proces związany z zezłomowaniem pojazdu wraz z wszelkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego kasacją. Należałoby złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub ewentualnie jego renowacja jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest też postulowane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji podzespołów pojazdu do trafnych złomowisk oraz zdobycia z niego surowców wtórnych. Przebieg kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, dokumentów oraz tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem oraz wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zwaków

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również przewóz pojazdu i wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, gwarantujemy kompetentną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się swojego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.