Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zgoń

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym samochód jest rozbierany na podzespoły i surowce, jakie następnie są używane do produkcji nowych elementów bądź też do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do ponownego zastosowania podzespołów i materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie będzie użyteczny, jest on rozbierany na podzespoły i sprzedawany jako surowiec wtórny. Warto zezłomować pojazd, kiedy tak właściwie jest on już niesprawny bądź posiada zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszystkich stosownych formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w kompetentny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zgoń

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również transport pojazdu oraz wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, gwarantujemy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli potrzebujesz pozbyć się własnego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.