Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zazdrość

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie samochodów to proces, który bazuje na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego pojedynczych elementów. Kasacja pojazdów to proces związany z zezłomowaniem pojazdu razem z wszystkimi formalnościami i dokumentacją związaną z jego likwidacją. Należałoby złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub też jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest także postulowane przez prawo, kiedy pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji części pojazdu do odpowiednich złomowisk oraz zdobycia z niego surowców wtórnych. Proces kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, dokumentów oraz tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem oraz wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zazdrość

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również przewóz pojazdu oraz wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, gwarantujemy kompetentną obsługę i konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się swojego pojazdu w bezproblemowy sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.