Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zawiść

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, który bazuje na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego poszczególnych podzespołów. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu wspólnie z wszelkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego likwidacją. Warto złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest także wymagane przez prawo, kiedy pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji elementów pojazdu do odpowiednich złomowisk i pozyskania z niego surowców wtórnych. Proces kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem oraz wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zawiść

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również transport pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, gwarantujemy kompetentną obsługę i konkurencyjne ceny. Jeśli chcesz pozbyć się własnego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.