Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zamoście

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim pojazd jest rozbierany na podzespoły oraz surowce, jakie następnie są używane do produkcji nowych części lub też do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do powtórnego zastosowania części oraz materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie będzie użyteczny, będzie on rozbierany na podzespoły i sprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy tak właściwie będzie on już niesprawny lub też ma zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich właściwych formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w profesjonalny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zamoście

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również przewóz pojazdu oraz wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, gwarantujemy kompetentną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się swojego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.