Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zabrze

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie aut to proces, jaki polega na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego poszczególnych części. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu wraz z wszystkimi formalnościami i dokumentacją związaną z jego kasacją. Warto złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest również postulowane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji podzespołów pojazdu do trafnych złomowisk i pozyskania z niego surowców wtórnych. Proces kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Zabrze

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również przewóz pojazdu oraz wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, gwarantujemy kompetentną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się własnego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.