Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Woszczyce

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym samochód jest rozbierany na podzespoły oraz surowce, które następnie są używane do produkcji nowych elementów lub do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do ponownego zastosowania podzespołów oraz materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja aut to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie jest użyteczny, będzie on rozbierany na części i sprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy będzie on już niesprawny bądź też posiada zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich odpowiednich formalności, co wykonujemy w imieniu Klienta w kompetentny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Woszczyce

Nasza firma proponuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z złomowaniem i kasacją pojazdów. Dla naszych Klientów oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu, kompetentną obsługę i wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest łatwa oraz szybka, na każdym etapie jesteśmy z klientem i doradzamy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Zapraszamy do współpracy z nami, by pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.