Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Wodzisław Śląski

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim samochód jest rozbierany na części i surowce, jakie w następnej kolejności są używane do produkcji nowych elementów czy też do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do ponownego zastosowania części oraz materiałów, pozostałe elementy pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie jest użyteczny, będzie on rozbierany na podzespoły i wyprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy jest on już niesprawny lub też posiada zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich właściwych formalności, co wykonujemy w imieniu Klienta w nienaganny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Wodzisław Śląski

Nasza firma oferuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami połączonymi z złomowaniem i kasacją pojazdów. Dla naszych Konsumentów oferujemy darmowy odbiór pojazdu, profesjonalną obsługę oraz wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest łatwa i szybka, na każdym etapie jesteśmy z klientem oraz radzimy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami, aby pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.