Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Tychy

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim samochód jest rozbierany na podzespoły oraz surowce, które w następnej kolejności są wykorzystywane do produkcji nowych elementów lub ewentualnie do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do ponownego użycia części oraz materiałów, pozostałe elementy pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie jest użyteczny, będzie on rozbierany na podzespoły i sprzedawany jako surowiec wtórny. Warto zezłomować pojazd, kiedy będzie on już niesprawny lub ma zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich odpowiednich formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w nienaganny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Tychy

Nasza firma oferuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami połączonymi z złomowaniem oraz kasacją pojazdów. Dla naszych Klientów oferujemy darmowy odbiór pojazdu, kompetentną obsługę oraz wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest łatwa i szybka, na jakimkolwiek etapie jesteśmy z klientem oraz doradzamy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Zapraszamy do współpracy z nami, aby pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.