Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Tarnowskie Góry

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, który polega na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego poszczególnych elementów. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu wspólnie z wszystkimi formalnościami i dokumentacją związaną z jego likwidacją. Warto złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy bądź też jego renowacja jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest też wymagane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji podzespołów pojazdu do trafnych złomowisk oraz pozyskania z niego surowców wtórnych. Proces kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, dokumentów i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Tarnowskie Góry

Nasza firma oferuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami połączonymi z złomowaniem oraz kasacją pojazdów. Dla naszych Klientów oferujemy darmowy odbiór pojazdu, profesjonalną obsługę i wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest prosta i szybka, na każdym etapie jesteśmy z klientem i radzimy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Uprzejmie zapraszamy do współpracy z nami, aby pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.