Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Świętochłowice

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim pojazd jest rozbierany na podzespoły oraz surowce, jakie następnie są wykorzystywane do produkcji nowych elementów lub do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do powtórnego zastosowania części i materiałów, pozostałe elementy pojazdu są zutylizowane. Kasacja aut to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie będzie użyteczny, jest on rozbierany na części oraz wyprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy będzie on już niesprawny lub też posiada zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszystkich właściwych formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w nienaganny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Świętochłowice

Prowadzona przez nas firma proponuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z złomowaniem oraz kasacją pojazdów. Dla naszych Klientów oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu, fachową obsługę oraz wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest łatwa oraz szybka, na każdym etapie jesteśmy z klientem i radzimy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Zapraszamy do współpracy z nami, ażeby pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.