Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Studzienice

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim pojazd jest rozbierany na części i surowce, które w następnej kolejności są wykorzystywane do produkcji nowych elementów bądź też do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do ponownego zastosowania podzespołów oraz materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja aut to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie jest użyteczny, jest on rozbierany na podzespoły oraz sprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy będzie on już niesprawny lub posiada zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich stosownych formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w profesjonalny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Studzienice

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również przewóz pojazdu oraz wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, gwarantujemy kompetentną obsługę i konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się własnego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.