Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Sosnowiec

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim pojazd jest rozbierany na części i surowce, jakie w następnej kolejności są używane do produkcji nowych części czy też do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do powtórnego użycia części oraz materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie jest użyteczny, jest on rozbierany na części oraz wyprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy jest on już niesprawny bądź też ma zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich odpowiednich formalności, co wykonujemy w imieniu Klienta w nienaganny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Sosnowiec

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również transport pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, zapewniamy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli potrzebujesz pozbyć się swojego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.