Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Sławków

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym samochód jest rozbierany na podzespoły oraz surowce, które następnie są wykorzystywane do produkcji nowych części czy też do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do powtórnego zastosowania części i materiałów, pozostałe elementy pojazdu są zutylizowane. Kasacja aut to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie będzie użyteczny, będzie on rozbierany na podzespoły i sprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy jest on już niesprawny czy też ma zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich stosownych formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w profesjonalny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Sławków

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również przewóz pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, zapewniamy fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Jeśli chcesz pozbyć się własnego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.