Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Siewierz

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym samochód jest rozbierany na części i surowce, które następnie są używane do produkcji nowych elementów czy też do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do powtórnego zastosowania części oraz materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie jest użyteczny, będzie on rozbierany na części i wyprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy będzie on już niesprawny bądź ma zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszystkich odpowiednich formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w kompetentny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Siewierz

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również transport pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, zapewniamy kompetentną obsługę i konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się własnego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.