Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Ruda Śląska

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie samochodów to proces, który polega na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego poszczególnych podzespołów. Kasacja pojazdów to proces związany z zezłomowaniem pojazdu wspólnie z wszelkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego likwidacją. Należałoby złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub ewentualnie jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest również postulowane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd jest już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji części pojazdu do odpowiednich złomowisk i zdobycia z niego surowców wtórnych. Przebieg kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, dokumentów oraz tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Ruda Śląska

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również przewóz pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, gwarantujemy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się własnego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.