Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Rogozniki

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie aut to proces, jaki bazuje na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego pojedynczych elementów. Kasacja pojazdów to proces związany z zezłomowaniem pojazdu wspólnie z wszystkimi formalnościami i dokumentacją związaną z jego likwidacją. Należałoby złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest także wymagane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd jest już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji podzespołów pojazdu do trafnych złomowisk oraz zdobycia z niego surowców wtórnych. Tok kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Rogozniki

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również przewóz pojazdu oraz wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, gwarantujemy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli potrzebujesz pozbyć się własnego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.