Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Pszczyna

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie aut to proces, jaki polega na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego pojedynczych elementów. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu wspólnie z wszystkimi formalnościami i dokumentacją związaną z jego likwidacją. Warto złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy bądź jego renowacja jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest też postulowane przez prawo, kiedy pojazd jest już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji elementów pojazdu do trafnych złomowisk oraz pozyskania z niego surowców wtórnych. Przebieg kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem oraz wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Pszczyna

Nasza firma proponuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami połączonymi z złomowaniem i kasacją pojazdów. Dla naszych Klientów oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu, kompetentną obsługę oraz wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest łatwa i szybka, na jakimkolwiek etapie jesteśmy z klientem i doradzamy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Zapraszamy do współpracy z nami, ażeby pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.