Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Przyszowice

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim samochód jest rozbierany na części i surowce, które następnie są używane do produkcji nowych elementów lub do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do powtórnego zastosowania części oraz materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja aut to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie jest użyteczny, będzie on rozbierany na podzespoły oraz sprzedawany jako surowiec wtórny. Warto zezłomować pojazd, kiedy jest on już niesprawny lub ewentualnie posiada zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich stosownych formalności, co wykonujemy w imieniu Klienta w kompetentny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Przyszowice

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również transport pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, gwarantujemy fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Jeżeli potrzebujesz pozbyć się swojego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.