Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Podwarpie

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim samochód jest rozbierany na podzespoły i surowce, które w następnej kolejności są używane do produkcji nowych elementów bądź do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do ponownego użycia podzespołów i materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja aut to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie będzie użyteczny, jest on rozbierany na części i sprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy będzie on już niesprawny lub posiada zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich odpowiednich formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w kompetentny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Podwarpie

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również przewóz pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, gwarantujemy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się własnego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.