Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Piotrowice-Ochojec

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie samochodów to proces, który polega na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego poszczególnych podzespołów. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu wspólnie z wszystkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego kasacją. Należałoby złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest również postulowane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji elementów pojazdu do trafnych złomowisk i pozyskania z niego surowców wtórnych. Tok kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń oraz tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Piotrowice-Ochojec

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również transport pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, zapewniamy kompetentną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się własnego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.