Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Ornontowice

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie aut to proces, który bazuje na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego pojedynczych elementów. Kasacja pojazdów to proces związany z zezłomowaniem pojazdu razem z wszelkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego kasacją. Należałoby złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy bądź też jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest także postulowane przez prawo, kiedy pojazd jest już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji elementów pojazdu do odpowiednich złomowisk oraz pozyskania z niego surowców wtórnych. Tok kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Ornontowice

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również przewóz pojazdu oraz wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, zapewniamy kompetentną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się swojego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.