Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Nowy Bytom

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie samochodów to proces, który polega na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego pojedynczych elementów. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu wraz z wszelkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego kasacją. Należałoby złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy bądź jego renowacja jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest również wymagane przez prawo, kiedy pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji części pojazdu do odpowiednich złomowisk oraz pozyskania z niego surowców wtórnych. Przebieg kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, dokumentów i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem oraz wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Nowy Bytom

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również przewóz pojazdu i wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, zapewniamy kompetentną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się własnego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.