Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Mościska

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie aut to proces, który bazuje na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego poszczególnych elementów. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu wraz z wszelkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego kasacją. Należałoby złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub też jego renowacja jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest również wymagane przez prawo, kiedy pojazd jest już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji podzespołów pojazdu do odpowiednich złomowisk i zdobycia z niego surowców wtórnych. Proces kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń oraz tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Mościska

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również transport pojazdu i wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, zapewniamy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się swojego pojazdu w bezproblemowy sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.