Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Mokre

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym samochód jest rozbierany na części i surowce, jakie w następnej kolejności są wykorzystywane do produkcji nowych części lub ewentualnie do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do ponownego zastosowania części i materiałów, pozostałe elementy pojazdu są zutylizowane. Kasacja aut to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie będzie użyteczny, będzie on rozbierany na podzespoły i sprzedawany jako surowiec wtórny. Warto zezłomować pojazd, kiedy będzie on już niesprawny lub też posiada zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich właściwych formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w nienaganny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Mokre

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również transport pojazdu i wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, zapewniamy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się swojego pojazdu w bezproblemowy sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.