Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Mikołów

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym pojazd jest rozbierany na części i surowce, jakie w następnej kolejności są wykorzystywane do produkcji nowych elementów bądź do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do ponownego użycia części oraz materiałów, pozostałe elementy pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie będzie użyteczny, będzie on rozbierany na podzespoły oraz wyprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy tak właściwie jest on już niesprawny bądź też posiada zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszystkich stosownych formalności, co wykonujemy w imieniu Klienta w profesjonalny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Mikołów

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również przewóz pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, zapewniamy fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Jeśli chcesz pozbyć się swojego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.