Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Miasta na Śląsku

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim samochód jest rozbierany na podzespoły i surowce, jakie następnie są wykorzystywane do produkcji nowych części lub też do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do powtórnego zastosowania podzespołów oraz materiałów, pozostałe elementy pojazdu są zutylizowane. Kasacja aut to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie jest użyteczny, będzie on rozbierany na części oraz sprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy będzie on już niesprawny lub ewentualnie posiada zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszystkich odpowiednich formalności, co wykonujemy w imieniu Klienta w nienaganny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Miasta na Śląsku

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również przewóz pojazdu oraz wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, zapewniamy kompetentną obsługę i konkurencyjne ceny. Jeżeli potrzebujesz pozbyć się własnego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.