Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Makotowiec

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim samochód jest rozbierany na części i surowce, jakie w następnej kolejności są używane do produkcji nowych części lub też do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do powtórnego zastosowania podzespołów i materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja aut to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie jest użyteczny, jest on rozbierany na części i sprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy tak właściwie jest on już niesprawny bądź ma zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich stosownych formalności, co wykonujemy w imieniu Klienta w profesjonalny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Makotowiec

Nasza firma oferuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami połączonymi z złomowaniem oraz kasacją pojazdów. Dla naszych Konsumentów oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu, fachową obsługę i wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest prosta i szybka, na jakimkolwiek etapie jesteśmy z klientem oraz doradzamy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Gorąco zapraszamy do współpracy z nami, by pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.