Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Lubliniec

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, jaki polega na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego poszczególnych części. Kasacja pojazdów to proces związany z zezłomowaniem pojazdu wspólnie z wszelkimi formalnościami i dokumentacją związaną z jego kasacją. Warto złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy bądź też jego renowacja jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest też postulowane przez prawo, kiedy pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji podzespołów pojazdu do trafnych złomowisk i pozyskania z niego surowców wtórnych. Tok kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń oraz tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem oraz wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Lubliniec

Nasza firma oferuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z złomowaniem oraz kasacją pojazdów. Dla naszych Klientów oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu, profesjonalną obsługę oraz wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest prosta i szybka, na każdym etapie jesteśmy z klientem oraz doradzamy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami, by pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.