Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Ligota-Panewniki

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie aut to proces, jaki bazuje na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego poszczególnych podzespołów. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu razem z wszystkimi formalnościami i dokumentacją związaną z jego kasacją. Należałoby złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub jego renowacja jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest także wymagane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd jest już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji elementów pojazdu do odpowiednich złomowisk oraz zdobycia z niego surowców wtórnych. Tok kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń oraz tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Ligota-Panewniki

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również przewóz pojazdu i wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, gwarantujemy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się własnego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.