Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Koszutka

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym samochód jest rozbierany na podzespoły i surowce, które w następnej kolejności są używane do produkcji nowych części bądź do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do ponownego zastosowania podzespołów oraz materiałów, pozostałe elementy pojazdu są zutylizowane. Kasacja aut to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie będzie użyteczny, jest on rozbierany na podzespoły i sprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy jest on już niesprawny bądź też posiada zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszystkich właściwych formalności, co wykonujemy w imieniu Klienta w kompetentny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Koszutka

Nasza firma proponuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z złomowaniem i kasacją pojazdów. Dla naszych Konsumentów oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu, profesjonalną obsługę oraz wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest prosta oraz szybka, na każdym etapie jesteśmy z klientem i doradzamy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Gorąco zapraszamy do współpracy z nami, ażeby pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.