Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Kończyce

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, jaki polega na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego pojedynczych elementów. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu wraz z wszelkimi formalnościami i dokumentacją związaną z jego kasacją. Należałoby złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub też jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest także wymagane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji podzespołów pojazdu do trafnych złomowisk i pozyskania z niego surowców wtórnych. Tok kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, dokumentów i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Kończyce

Nasza firma oferuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami połączonymi z złomowaniem i kasacją pojazdów. Dla naszych Klientów oferujemy darmowy odbiór pojazdu, profesjonalną obsługę oraz wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest prosta oraz szybka, na jakimkolwiek etapie jesteśmy z klientem i doradzamy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami, aby pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.