Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Kolonia Wojewódzka

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie aut to proces, jaki bazuje na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego pojedynczych elementów. Kasacja pojazdów to proces związany z zezłomowaniem pojazdu wraz z wszelkimi formalnościami i dokumentacją związaną z jego likwidacją. Warto złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy czy też jego renowacja jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest też postulowane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd jest już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji części pojazdu do odpowiednich złomowisk oraz pozyskania z niego surowców wtórnych. Proces kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, dokumentów i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Kolonia Wojewódzka

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również transport pojazdu i wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, gwarantujemy kompetentną obsługę i konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się swojego pojazdu w bezproblemowy sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.