Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Kobiór

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie samochodów to proces, jaki bazuje na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego poszczególnych elementów. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu razem z wszelkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego likwidacją. Warto złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest także wymagane przez prawo, kiedy pojazd jest już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji podzespołów pojazdu do odpowiednich złomowisk i pozyskania z niego surowców wtórnych. Proces kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, dokumentów oraz tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem oraz wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Kobiór

Nasza firma oferuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami połączonymi z złomowaniem oraz kasacją pojazdów. Dla naszych Konsumentów oferujemy darmowy odbiór pojazdu, kompetentną obsługę oraz wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest łatwa oraz szybka, na jakimkolwiek etapie jesteśmy z klientem i doradzamy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Zapraszamy do współpracy z nami, żeby pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.