Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Klucze

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym pojazd jest rozbierany na podzespoły i surowce, które następnie są używane do produkcji nowych części czy też do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do powtórnego użycia podzespołów i materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie jest użyteczny, będzie on rozbierany na części i sprzedawany jako surowiec wtórny. Warto zezłomować pojazd, kiedy tak właściwie będzie on już niesprawny czy też posiada zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszystkich właściwych formalności, co wykonujemy w imieniu Klienta w nienaganny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Klucze

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również przewóz pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, zapewniamy fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się własnego pojazdu w łatwy sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.