Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Jastrzębie-Zdrój

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym pojazd jest rozbierany na części oraz surowce, jakie następnie są używane do produkcji nowych części lub ewentualnie do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do powtórnego użycia części i materiałów, pozostałe elementy pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie będzie użyteczny, jest on rozbierany na części i sprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy tak właściwie będzie on już niesprawny lub też ma zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszystkich stosownych formalności, co wykonujemy w imieniu Klienta w profesjonalny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Jastrzębie-Zdrój

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również przewóz pojazdu oraz wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, gwarantujemy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeśli chcesz pozbyć się swojego pojazdu w bezproblemowy sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.