Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Halemba

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym pojazd jest rozbierany na części i surowce, jakie w następnej kolejności są używane do produkcji nowych elementów lub do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do ponownego użycia części i materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja aut to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie będzie użyteczny, jest on rozbierany na podzespoły i sprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy tak właściwie jest on już niesprawny lub ewentualnie posiada zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich właściwych formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w kompetentny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Halemba

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również transport pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, zapewniamy kompetentną obsługę i konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się własnego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.