Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Hajduki Nowe

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim samochód jest rozbierany na podzespoły i surowce, które następnie są używane do produkcji nowych części bądź do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do ponownego zastosowania podzespołów oraz materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym i nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie jest użyteczny, jest on rozbierany na części oraz wyprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy będzie on już niesprawny czy też ma zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszystkich właściwych formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w nienaganny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Hajduki Nowe

Prowadzona przez nas firma proponuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami połączonymi z złomowaniem i kasacją pojazdów. Dla naszych Konsumentów oferujemy darmowy odbiór pojazdu, kompetentną obsługę i wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest łatwa oraz szybka, na jakimkolwiek etapie jesteśmy z klientem i doradzamy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Gorąco zapraszamy do współpracy z nami, by pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.