Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Gostyń

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie aut to proces, który polega na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego pojedynczych części. Kasacja pojazdów to proces związany z zezłomowaniem pojazdu wraz z wszelkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego likwidacją. Warto złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub ewentualnie jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest również postulowane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd jest już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji podzespołów pojazdu do odpowiednich złomowisk oraz zdobycia z niego surowców wtórnych. Tok kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Gostyń

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również przewóz pojazdu oraz wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, gwarantujemy kompetentną obsługę i konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się swojego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.