Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Dobieszowice

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym samochód jest rozbierany na podzespoły i surowce, które następnie są wykorzystywane do produkcji nowych elementów lub też do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do powtórnego użycia podzespołów oraz materiałów, pozostałe elementy pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie będzie użyteczny, jest on rozbierany na podzespoły oraz sprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy tak właściwie będzie on już niesprawny czy też posiada zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszystkich stosownych formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w profesjonalny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Dobieszowice

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również transport pojazdu oraz wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, gwarantujemy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli chcesz pozbyć się własnego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.