Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Czechowice Dziedzice

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie samochodów to proces, który polega na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego pojedynczych części. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu wraz z wszelkimi formalnościami i dokumentacją związaną z jego likwidacją. Warto złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub ewentualnie jego renowacja jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest również wymagane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd jest już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy też po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji elementów pojazdu do odpowiednich złomowisk i pozyskania z niego surowców wtórnych. Przebieg kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Czechowice Dziedzice

Specjalizujemy się w kasacji samochodów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również transport pojazdu oraz wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, zapewniamy fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli potrzebujesz pozbyć się swojego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.