Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Chorzów

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym samochód jest rozbierany na podzespoły i surowce, jakie następnie są używane do produkcji nowych elementów bądź też do recyklingu. Złomowanie pojazdów polega na demontażu pojazdu, gromadzeniu z niego zdatnych do ponownego użycia części i materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie będzie użyteczny, jest on rozbierany na podzespoły oraz wyprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy tak właściwie jest on już niesprawny bądź ma zbyt duże uszkodzenia, bądź jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich stosownych formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w nienaganny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Chorzów

Nasza firma proponuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z złomowaniem oraz kasacją pojazdów. Dla naszych Klientów oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu, kompetentną obsługę oraz wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest łatwa oraz szybka, na jakimkolwiek etapie jesteśmy z klientem oraz doradzamy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Gorąco zapraszamy do współpracy z nami, by pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.