Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Bytom

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w jakim pojazd jest rozbierany na części i surowce, jakie następnie są wykorzystywane do produkcji nowych elementów bądź też do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do powtórnego zastosowania części i materiałów, pozostałe podzespoły pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po jakim pojazd już nie jest użyteczny, jest on rozbierany na części oraz wyprzedawany jako surowiec wtórny. Należałoby zezłomować pojazd, kiedy jest on już niesprawny bądź też ma zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich stosownych formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w nienaganny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Bytom

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Stworzona przez nas oferta obejmuje również przewóz pojazdu i wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu. Działamy na terenie całego Śląska, gwarantujemy kompetentną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeżeli potrzebujesz pozbyć się swojego pojazdu w bezproblemowy sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszystkie formalności związane z kasacją pojazdu.