Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Brynów

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie i kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, który polega na demontażu pojazdu oraz późniejszej utylizacji jego poszczególnych części. Kasacja pojazdów to proces połączony z zezłomowaniem pojazdu razem z wszelkimi formalnościami oraz dokumentacją związaną z jego kasacją. Warto złomować pojazd, jeśli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy bądź jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest też postulowane przez prawo, kiedy pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na odpowiedniej segregacji części pojazdu do odpowiednich złomowisk i zdobycia z niego surowców wtórnych. Proces kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, zaświadczeń i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Brynów

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach lub pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również transport pojazdu i wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, zapewniamy kompetentną obsługę oraz konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się własnego pojazdu w bezproblemowy sposób, skontaktuj się z nami i zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.