Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Brada

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie pojazdów to proces, w którym pojazd jest rozbierany na części i surowce, które w następnej kolejności są wykorzystywane do produkcji nowych elementów bądź do recyklingu. Złomowanie pojazdów bazuje na demontażu pojazdu, zbieraniu z niego zdatnych do ponownego użycia części oraz materiałów, pozostałe elementy pojazdu są zutylizowane. Kasacja samochodów to proces polegający na trwałym oraz nieodwracalnym zniszczeniu pojazdu, po którym pojazd już nie będzie użyteczny, jest on rozbierany na części i wyprzedawany jako surowiec wtórny. Warto zezłomować pojazd, kiedy będzie on już niesprawny lub ewentualnie posiada zbyt duże uszkodzenia, lub jest przeznaczony do kasacji, wymaga to wykonanie wszelkich odpowiednich formalności, co wykonujemy w imieniu Kontrahenta w profesjonalny sposób.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Brada

Specjalizujemy się w kasacji pojazdów oraz złomowaniu pojazdów po wypadkach czy pojazdów przeznaczonych do kasacji. Nasza oferta obejmuje również przewóz pojazdu oraz wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu. Funkcjonujemy na terenie całego Śląska, gwarantujemy fachową obsługę i konkurencyjne ceny. Jeśli potrzebujesz pozbyć się własnego pojazdu w prosty sposób, skontaktuj się z nami oraz zostaw nam wszelkie formalności związane z kasacją pojazdu.