Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Bieruń

Złomowanie pojazdów – szybko, skutecznie i wygodnie

Szukasz firmy, której możesz powierzyć swój samochód w celu złomowania? A zatem dobrze trafiłeś! Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną stacją demontażu posiadającą niezbędne uprawnienia potrzebne do tego, aby złomować pojazdy. Świadczymy nasze usługi z troską o wygodę Klienta, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny. Złomowanie pojazdów kojarzy się wielu osobom z bardzo złożoną i czasochłonną procedurą, ale nic bardziej mylnego! Korzystając z usług naszej firmy możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności w niecały kwadrans. Przyjmujemy pojazdy o różnych gabarytach i w różnym stanie, także te skorodowane, poobijane czy po pożarze.

Złomowanie oraz kasacja pojazdów – Śląsk

Złomowanie aut to proces, jaki polega na demontażu pojazdu i późniejszej utylizacji jego poszczególnych podzespołów. Kasacja pojazdów to proces związany z zezłomowaniem pojazdu razem z wszelkimi formalnościami i dokumentacją związaną z jego likwidacją. Należałoby złomować pojazd, jeżeli jest on już niesprawny, nie nadaje się do jazdy lub ewentualnie jego naprawa jest nieopłacalna. Złomowanie pojazdów jest również postulowane przez prawo, kiedy tak właściwie pojazd będzie już starzejący się, przeznaczony do kasacji czy również po wypadku. Złomowanie pojazdu polega na właściwej segregacji podzespołów pojazdu do odpowiednich złomowisk oraz zdobycia z niego surowców wtórnych. Tok kasacji pojazdu polega na likwidacji pojazdu, odebraniu kluczy, dokumentów i tablic rejestracyjnych oraz wyrejestrowaniu pojazdu, proces przebiega zgodnie z prawem i wymogami ekologicznymi.

Złomowanie pojazdów, kasacja aut, skup samochodów na złom Bieruń

Nasza firma proponuje pomoc w kasacji pojazdów na terenie Śląska. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami połączonymi z złomowaniem oraz kasacją pojazdów. Dla naszych Konsumentów oferujemy bezpłatny odbiór pojazdu, fachową obsługę i wycenę pojazdu. Z nami kasacja pojazdu jest łatwa oraz szybka, na każdym etapie jesteśmy z klientem i radzimy w zakresie formalności związanych z kasacją pojazdu. Uprzejmie zapraszamy do współpracy z nami, by pozbyć się swojego niepotrzebnego pojazdu.